3 stycznia 2012 | Danuta Kaszlej
30. rocznica stanu wojennego – Komunikat nr 2
 

3 styczeń 2012 r.

Dnia 5 stycznia (czwartek) o godz. 8.55 będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę zdobytą poprzez portal www.13grudnia81.pl. Będzie to okazja do uzyskania indywidualnych ocen oraz stworzenia bloku punktów klasowych, które zaowocują ogólnym rankingiem dostępnym już 6 stycznia na stronie Klubu Historycznego www.akklub.pl. Oceny, jak i punkty dla klasy, możecie uzyskać też przynosząc spisane przez Was relacje za stanu wojennego.

Cztery klasy, które zdobędą najwięcej punktów, zostaną zaproszone do współtworzenia finału obchodów w naszej szkole 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Finał – 10 stycznia (wtorek)  polegać będzie na zorganizowaniu happeningów odnoszących się do  rzeczywistości stanu wojennego, przygotowanych wcześniej przez każdą z zakwalifikowanych klas. Aby zrozumieć ideę happeningu i poczuć klimat lat 80 – tych możecie dowiedzieć się czegoś o pomarańczowej alternatywie.

Nagrodą dla klasy, która wygra finał jest zaproszenie na koncert Lecha Makowieckiego w ramach jubileuszu 5 – lecia Klubu Historycznego im. Armii Krajowej w Augustowie.

Konspiracyjna Grupa
KOT

Wpis dodano w kategoriach: 30. rocznica stanu wojennego, Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *